LIST PARAFIALNY WRAZ Z INTENCJAMI MASZALNYMI DOSTĘPNY W KOŚCIELE!!!

ZAPRASZAM wszystkich PARAFIAN do licznego i gorliwego uczestnictwa w Mszach św. w niedziele i w tygodniu jak również do zaangażowania się w modlitwę różańcową!

Z racji Roku Eucharystycznego postarajmy się zadbać o to by dana rodzina, która zamówiła mszę św. oraz najbliżsi przystąpili do S. Pokuty i do Komunii św.

Bardzo proszę aby dzieci: przedszkolaki, dzieci szkoły podstawowej do 8 klasy włącznie, uczęszczały na msze św. dla dzieci

• w czwartki o 17.00.dotyczy to również dzieci, które uczęszczają do innej szkoły niż w Dobrej.

• Okazja do spowiedzi św. codziennie na pół godziny przed Mszą św.

• Zamawianie  mszy św. na 2024 rok: można zapisać intencje po każdej mszy św. w zakrystii kościoła albo podać kartkę z napisanymi intencjami, sugerowanymi datami jak również drogą @:  parafiakomorniki@opw.pl;

• Sprzątanie kościoła:

20.04.: Gaida Anita, Chmielewska Natalia, Wiesner Cecylia,

27.04.: Stefanides Dagmara, Marzotko Gabriela, Socha Izabela;

04.05.: Krabes Małgorzata, Jakobitz Maria, Tomala Dorota;

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, złożone ofiary na kwiaty!

• Komorniki: ciągu dnia można wstąpić do kościoła na adorację relikwii św. Rity

KANCELARIA PARAFIALNA – GODZINY URZĘDOWANIA (od dnia 05.09. 2023)

Wtorek (Dobra – zakrystia kościoła) od 18.30 do 19.00

Piątek (Komorniki) od 18.00 do 18.30

Inne terminy po wcześniejszym umówieniu

Telefon parafialny: 77 4668559 albo parafiakomorniki@opw.pl

Zamawianie  mszy św. na 2024 rok można podczas kolędy albo podać kartkę z napisanymi intencjami, sugerowanymi datami bądź drogą @:  parafiakomorniki@opw.pl.

Zachęcam, by każda rodzina naszej Parafii, również młode rodziny zadbały o msze święte w naszym kościele parafialnym, przynajmniej 2 msze św. na rok: 1. za żywych: Do OB i MBNPi osobno 1. za zmarłych z rodziny. Pamiętajmy o mszach rocznicowych jak roczek, urodziny, jubileusze małżeńskie.