NABOŻEŃSTWO DO ŚW RITY poprzedzone Triduum - Środa 22.01.2020r.

17.30 nabożeństwo z odczytaniem próśb i podziękowań,  18:00 msza św. w intencji czcicieli

(jeżeli 22 miesiąca przypada w niedzielę porządek jest następujący: 14.30 nabożeństwo do Świętej, o 15.00 msza św.).

Prośby i podziękowania składamy do skrzynki

Boże w Trójcy Przenajświętszej, dziękujemy Ci za to, że dałeś Kościołowi Papieża Jana Pawła II, w którym zajaśniała Twoja ojcowska dobroć, chwała krzyża Chrystusa i piękno Ducha miłości. On zawierzając całkowicie Twojemu miłosierdziu i matczynemu wstawiennictwu Maryi, ukazał nam żywy obraz Jezusa Dobrego Pasterza, wskazując świętość, która jest miarą życia chrześcijańskiego, jako drogę dla osiągnięcia wiecznego zjednoczenia z Tobą. Udziel nam, za jego przyczyną, zgodnie z Twoją wolą, tej łaski, o którą prosimy z nadzieją, że Twój Sługa Papież Jan Paweł II, zostanie rychło włączony w poczet Twoich świętych. Amen.