Panie, w ciszy wschodzacego dnia przychodzę Cię błagać o pokój, o mądrość,o siłę.Chcę patrzeć dziś na świat oczami przepełnionymi miłością. Byc cierpliwym, wyrozumialym, cichym i mądrym. Patrzeć ponad to, co jest tylko pozorem, widzieć Twoje dzieci takie, jak Ty sam je widzisz i dostrzegać w nich to co dobre. Daj mi taką życzliwość i radość, by wszyscy,którzy się ze mna stykają, odczuli Twoja obecność. I niech bede dla innych chlebem, jak Ty jesteś dla mnie dnia kazdego.

piątek, 30 października 2020 r.
Imieniny obchodzą: Zenobia, Przemysław, Edmund, Alfons, Augustyna, Łukasz, Urban