----- KLAUZULA INFORMACYJNA -----

Wierni gromadzący się w kościołach na liturgii i poza nią (np. w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu) są zobowiązani do zasłaniania ust i nosa. W obrzędzie pogrzebu na cmentarzu może brać udział 150 osób, OBOWIĄZUJE ZASADA DYSTANSOWANIA SIĘ min. 2 M. OD SIEBIE albo zasłonięcie ust i nosa.

NABOŻEŃSTWO DO ŚW RITY PONIEDZIAŁEK 22.07.2020r.  

Odpus św. Rity 22.05.2020r. - kazanie, galeria zdjęc...

Myśli na niedzielę i nie tylko…

Przekazuj ludziom Jezusa nie słowami, lecz swoim przykładem, kochając Go, jaśniejąc Jego świętością i roznosząc miłość, gdziekolwiek się znajdziesz. Niech radość Jezusa będzie twoją siłą. Bądź szczęśliwy i żyj w pokoju. Przyjmuj wszystko, co On ci daje, oddawaj Mu wszystko, co On bierze, z prawdziwym uśmiechem. Należysz do Niego. Powiedz Mu: Jestem Twój.

(św. Teresa z Kalkuty)

 

Z życia parafii:​


Niedziela 05.07.2020 11.15: Po mszy św. błogosławieństwo pojazdów przez wstawiennictwo św. Krzysztofa, ofiara przy tej okazji złożona (1 gr. od szczęśliwie przejechanego kilometra) jest przeznaczona dla naszych misjonarzy

Środa 15.07.2020 Msza św. w kapliczce: Przez wstawiennictwo św. Bonawentury z prośbą o Bożą opiekę i błogosławieństwo w intencji Parafian